Jesse McCartney

Jesse Abraham Arthur McCartney

7,9
887 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jesse McCartney

Hej, jestem wielką fanką Jessego, ale odnoszę wrażenie, że jestem po prostu jedyną osoba, która go słucha w Polsce. Chciałam się za pośrednictwem filmwebu dowiedzieć, czy są jacyś fani oprócz mnie. Jeśli tak, proszę o kontakt; 1877527

urinmyveins

JA JA JA !!! :) Ja jestem jego fanką od 2005, a co do reszty fanów ,to kiedys ich było całkiem sporo, ale teraz....ekhem że tak powiem z roku na rok WYKRUSZAJĄ SIĘ;/ (na to niestety wygląda) ;/ Miło zobaczyć że nie tylko ja na jego punkcie mam małego hopla :) pzdr :) a i małe pytanko ;p Jak Ci się podoba teledysk do "Shake" ??

Patu7288

jeszcze jaaa ! Patu, ja też od 2005 roku jestem za nim! :) więc powiem tak: od zawsze na zawsze <3
teledysk do Shake jest świetny ! Jesse tak bardzo się zmienia... :) Słyszałyście już piosenkę Mrs. Mistake? :)
No i czekajmy na 28 grudnia ! Premiera 4-tego albumu - Have it all :)))

urinmyveins

Słuchajcie dziewczyny, napisało do mnie kilka fanek, a tutaj tez niektóre piszą. Skontaktowałam sie z r_x_2 i planujemy zebrać wszystkich fanów, ewentualnie się spotkać, może przygotować jakąś prezentację lub coś w tym stylu, aby Jesse się o nas dowiedział. Mam nadzieję, że nasze marzenia się spełnią i w końcu zobaczymy Jessego na żywo :) Także, aby się skontaktować proszę pisać na nr gg: 1877527. Lub po prostu napisać tutaj.

urinmyveins

jak już wiesz podpisuję się rękami i nogami ! ;D
trzeba go jakoś tutaj wypromować ;) niech zobaczy jakie fanki ma w Polsce i jak na niego czekają :)

r_x_2

Roxa, mam nadzieję, że to się uda!

urinmyveins

Musi się udać ! :)

urinmyveins

ejjj ja też się na to pisze ;) co do mrs. mistake zajebi**a piosenka!!! ;d no no no patrze ze polski fanklub Jessego znowu wraca do łask :) :) miło miło ;D

Patu7288

ajj marzy mi się taka min. 200 osobowa JMacowa rodzinka ! ;D

urinmyveins

Utworzyłam forum: http://www.jmac.fora.pl/ :) Proszę się rejestrować. Forum jest jeszcze w budowie, poza tym, szukam jakieś dobrego grafika.

urinmyveins

Ja też jestem fanką ;) Myślę, że ze spotkaniem się będzie problem, ale zawsze można zrobić jakąś prezentację z naszymi zdjęciami ;) Najlepiej będzie zebrać się na forum, już się rejestruję ;)

urinmyveins

Siema. ;> Ja też jestem fanką Jesse'go. ;> Odkąd usłyszałam Beautiful Soul od razu się w nim zakochałam. xD Co do Mrs. Mistake to piosenka jest przeboska. ;> Ale ja ciągle słuchał One Night na facebook'u Jesse'go. xD Tylko tam, jak na razie, jest ona w wersji ze studia. ;d A co do całego albumu, to gdzieś czytałam, że jednak premiera będzie dopiero w 2011 roku, chyba w styczniu. ;c Zupa. ;d

BlaBla77

Tak ;/ miała być 28 grudnia, ale będzie przesunięta.

Melanie_31

Ja też love goo, a album w Polsce miał od początku wyjść później wiec, a i na YouTube możecie zobaczyć już wiele piosenek z nowego albumu polecam Jesse się przyłożył nawet tańczy niezłe to wszystko z mojej strony pozdrawiam was :)

sylwia1528

A skąd Ty masz taki news, że płyta będzie w Polsce?

urinmyveins

Mam i koniec i bedzie

sylwia1528

HAHA, Dobre.

urinmyveins

Trochę duży poślizg ta płyta miała ;P

urinmyveins

ja tez go uwielbiam ;) to w koncu co chcecie zrobic?

Alicja444

Na razie nic. Myślę, że zorganizujemy coś na wiosnę, we wakacje. Zapraszamy tutaj: www.jmac.fora.pl

urinmyveins

Ale masz zmartwienia...

urinmyveins

Ja też go słucham, kiedyś więcej, ale zawsze z chęcią wracam do jego piosenek... przyjemnie się go słucha. Ale ostatnio widziałam jego zdjęcia i się bardzo zmienił... przytył, a był taki przystojny :( może jeszcze kiedyś nagra płytę, która będzie hitem i zmieni swój wizerunek!! :)

Altaiq

Ludzie dojrzewają, nie będzie do końca życia wyglądał jak amerykański nastolatek z tlenionymi włoskami.

TheNaturat_2

JESTEM WIELKOM FANKĄ JESSEGO!! PROSZĘ ZORGANIZUJMY JAKIEŚ SPOTKANIE , bardzo mi na tymzaleze. caluje wszystkich serdecznie :))))

urinmyveins

Także jestem fanka Jessego i chciałabym zeby takie spotkanie się odbyło!!! To bylby najszczesciwszy dzien w moim życiu ! Pozdrawiam:)

urinmyveins

Ja tez jestem jego fanką . Uwielbiam jego piosenki ale szczególnie ,, Best Day of my life '' <3

urinmyveins

też jestem jego wielką fanką i chciałabym żeby przyjechał do Polski

love_Jesse

Ja właśnie tez. Chciałabym żeby przyjechał do Polski i dał koncert. Tylko martwię się, że za mało osób go tutaj zna ;(

olunia961

to masz takie same obawy jak ja.Ale może kiedyś spełni sie to marzenie i przyleci tu.Miejmy tylko nadzieje ;)

urinmyveins

Tez jestem fanką :D. Uwielbiam jego muzyke <3

urinmyveins

Również go lubię, ma świetne piosenki :D

urinmyveins

Gdy byłam nastolatka towarzysza mi piosenka Jessiego B. Soul ;) i wtedy zastanawiałam się kim jest właściciel tego pięknego głosu. Super wokalista i aktor;)

TrefnaPanna

Ja go słucham

urinmyveins

Ja słucham w tej sekundzie właśnie i zajebisty potencjał.

urinmyveins

Wielkim fanem nigdy nie byłem, ale lubiłem go słuchać. Pierwsze albumy były świetne. Niestety przyćmiła go sława Justina Biebera, w przeciwieństwie do którego ma klasę, mimo iż, moim zdaniem, skończonym mistrzem śpiewu nie jest.

urinmyveins

Beautiful soul wymiata:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones