Jesse McCartney

Jesse Abraham Arthur McCartney

7,9
887 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jesse McCartney

Powstał nowy ''album'' Jessego :) Departure:Recharged - znajdują się tam piosenki które były w Departure oraz 3 nowe :) Jedna z nich to Body language boska piosenka :) Niestety reszty nie znam, nigdzie nie moge znaleść :( Jakby ktoś wiedział gdzie mozna ja kupic niech napisze.. :)

paulla4

Płytka ukaże się dopiero 7 kwietnia 2009r.
Będą się na niej znajdować piosenki z Departure a oprócz tego remix How Do You Sleep z Ludacrisem oraz 3 nowe piosenki Crash & Burn, Body Language i In My Veins. Niestety nie można jeszcze ich posłuchać, jedynie Body Language w wersji koncertowej ;]

BlaBla77

Wiem o tych piosenkach :P Szkoda ze do premiery tyleee czasu :(

paulla4

oficjalna premiera dopiero wtedy ale myślę, że piosenki jak zwykle w internecie ukażą się trochę wcześniej ;]

BlaBla77

Oby :)
Napewno są świetne :P
Jakby ktoś znalazł te 2 nieznane piosenki to niech napisze :P

paulla4

Śpiewa jak pedał. Nie potrafie zrozumieć jak taki gej tak świetnie zagrał w filmie Keith! Może nie jest z nim do końca tak źle...

sylwia004

No i musisz tak go wszędzie cisnąć? To, że ci się nie podoba jego muzyka, nie znaczy, że masz prawo do obrażania go. Poza tym, skąd wiesz, że jest gejem? Powiedział ci to? Nie, więc może nie wypowiadaj się w ten sposób o nim, co?

BlaBla77

Dokladnie.
Skad to wiesz, dziaciaku ?
Nie zebym obrazala, ale smiem przypuszczac ze jestes dzieckiem, gdyz twoje wypowiedzi sa wlasnie na takim poziomie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones