Beth Riesgraf

Bethany Jean Riesgraf

7,5
203 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beth Riesgraf

jako Parker w serialu Leverage jej zachowanie mimika twarzy jest prześmieszna no i ładna ma talent dziewczyna:)

dYDelf

Zgadzam się w 100% Szkoda że grała w tak malej ilości filmów...
Bardzo ciekawi mnie reszta jej kariery może po Laverage rozwinie skrzydła, mam nadzieje ze nie będzie kolejna aktorką serialową, za dużo ich jak na mój gust.

Bardzo podoba mi się pokrętność tej postaci, to jak wyraża żal… lub raczej jego brak. To jak cieszy się z dziwnych rzeczy, jak udaje przerażenie… heh twarda sztuka i tyle :] Ale ma też „ludzkie” odruchy jak to ratowanie dzieci

dYDelf

Hehe, dokładnie. Twórcy serialu dali jej strasznie "rozstrzeloną" postac do zagrania. Ale mi sie baaaardzo podoba jej gra :) delikatny chłód z jej postaci :)

dYDelf

Najzabawniejsza postać w całym serialu i taka nieprzewidywalna ;)

dYDelf

Uwielbiam ją! To moja ulubiona postać w tym serialu :) żałuje ze gra w tak niewielu filmach...

Ania788

Dokładnie. W serialu gra kapitalnie. Powinna wybić się. Wiele mniej utalentowanych aktorek występuje w wielu filmach.Trzymam kciuki za nią. IMO potrzebna jej jakaś duża rola aby się pokazać szerszej publiczności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones