PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30613}

Przygody Chipmanków

The Chipmunk Adventure
7,4 345
ocen
7,4 10 1 345
Przygody Chipmanków
powrót do forum filmu Przygody Chipmanków

Super Bajka!

ocenił(a) film na 7

Pamietam jak byłem w przedszkolu to biegałem do wypożycalni kaset i ogladałem tę bajke :) Ach tej wypożyczalni już nie ma, a szkoda bo znow bym tam poszedl po Alvina i jego przyjaciol :D

Druggist

hmmmm, ja to filmisko oglądałam wiele razy, jak byłam mała i mojej wypożyczalni też już nie ma, hehe, może to ta sama? Bo czasem gdy chciałam wypożyczyć to nie było tej bajuchy, może to Ty?!

ocenił(a) film na 7
che_mer

Podpisuję się pod wami, 'Przygody Chipmunków' to moja ulubiona bajka z dzieciństwa! :D Miałam nawet tę kasetę na własność, ale oglądałam ją po kilka razy dziennie i zwyczajnie ją zajeździłam ;p Heh, ile bym dała, żeby sobie to przypomnieć :)

Druggist

Tej bajki do końca życia nie zapomnę :) Potrafiłem ją cały czas oglądać jak byłem młodszy. Bardzo przyjemnie mi się kojarzy. Może sobie niedługo ją przypomnę - mam ją na VHS :)

ocenił(a) film na 10
kondzioff

Też miałam tą bajkę na kasecie i cały czas ją oglądałam xd
Jest świetna, polecam każdemu :D

ocenił(a) film na 7
Asteria

Chciałabym Też to obejrzeć w wersji PL , ale czy można jeszcze to gdzieś wyszukać ? Mam to ( z You Tube ) w wersji angielskiej , i wielu kawałków nie rozumiem np. o co chodziło dokładnie z tymi lalkami? Przecież widziałam , jak Claus wsadzał do lalki (chyba Alvina) diamenty , i wsadził ją do kufra , to dlaczego musieli je zamienić ? Przecież w nich tez były diamenty ,
Może mógłby ktoś dodać szczegółowy opis bajki?

ocenił(a) film na 8
Lady_Brittany

To byli szmugleży diamentów, wsadzili je do lalek żeby niespostrzeżenie przewieść je za granice, do odbiorcy, w zamian dostawali pieniądze też w lalkach, jak czegoś jeszcze nie rozumiesz, to śmiało pisz nawet na priva to ci pomogę.

Druggist

Ja tak samo, uwielbiałam tą bajeczkę, mogłam oglądać na okrągło ;) Nie ma porównania bajki dawniej, a teraz.

Druggist

Ja też to oglądałam ale lata mijały i się pozapominało... Czemu teraz nie ma takich bajek... a nie jak teraz... bakugay itp chore :(

ocenił(a) film na 8
Wera670

Ja jak byłem mały to też oglądałem :D
Super bajka! :P

Druggist

Rany, ile ja się naszukałam tej cholernej bajki! Pisałam w różnych tematach typu "Szukam filmu" i nikt nigdy mi nie pomógł:P Yaay, zwycięstwo. Jak byłam mała to uwielbiałam tę bajkę, prawie w ogóle jej nie pamiętam a jak już coś to przez mgłę dlatego śmiesznie będzie tak sobie przypomnieć.

elfka77

Yaay, zwycięstwo czyli masz to po polsku ? Na jakiej stronie ?

D1999

Niestety, znalazłam ją tylko online w częściach, i to po angielsku. Cieszę się po prostu, że dowiedziałam się, jaki ma tytuł - do niedawna sądziłam, że jak byłam dzieckiem to ona mi się po prostu przyśniła ; )

elfka77

hehe też sądziłem ,ze pewna bajka jako małemu dziecku mi się przyśniła:D Dopóki nie trafiłem na nią na tvp abc o misiowanki mi chodzi ,ach to wczesne dzieciństwo xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones