PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678928}

Morderczy bieg

The Jogger
3,6 300
ocen
3,6 10 1 300
Morderczy bieg
powrót do forum filmu Morderczy bieg

Dla wielu biegaczy samotny bieg przez park czy odludne tereny poza miastem daje spokój, pozwala zanurzyć się we własnych myślach i skupić na własnym wnętrzu, jest oderwaniem od codzienności. Kiedy jednak nagle okazuje się ucieczką przed nieznanym prześladowcą, staje się morderczą walką o przetrwanie. Wraz z głównym bohaterem przeżywamy koszmar i próbujemy zgadnąć, kto i w jakim celu go goni, zastanawiamy się, jakie wydarzenia z jego życia i jakie uczynki mogły wywołać w kimś aż taką złość. Czyim stał się celem i jak ma uniknąć grożącego mu śmiertelnego niebezpieczeństwa...?

barzaw

właśnie znalazłam ten film na torencie, coś już wiesz może, czy warto się zainteresować?:))pozdrawiam:)

NikKI76

Jeszcze go nie obejrzałem,gdybym to zrobił wstawiłbym ocenę lecz chyba nie prędko,gdyż nie ma nigdzie (jak narazie) polskich napisów.Lektor jest dla mnie minusem z powodu słuchu

ocenił(a) film na 3
NikKI76

słaby, bardzo słaby, miał to być thriller, ale coś się nie udało ... napięcie zasadniczo trochę w końcówce, ani muzyka, ani kamera, a tymbardziej gra aktorska nie uratowała tego filmu

S_poon

oj szkoda, dzięki za opinie, a może znasz jakies thrillery z prawdziwego zdarzenia, oglądałam chyba już wszystkie bo szukam i szukam i nic nie mogę znaleźć, tylko bez zombi itp, z góry dzięki:)

ocenił(a) film na 3
NikKI76

niestety mało oglądam filmów i jakoś ostatnio nic ciekawego mi nie wpadło w oko, a tym tytułem zainteresowałem się z innego powodu ... jestem biegaczem, a tu zapowiadali bieganie w tle, ehhh ... to była ucieczka i gonienie, i to przez 10 minut po lesie w nocy więc nic dla siebie nie znalazłem, stracony czas na ten film, dobrze że był taki krótki (69min z literkami), nawet tyłeczek Natalie Dickinson tego nie uratował :-)

ocenił(a) film na 4
S_poon

Również zainteresowałam się z tego samego powodu, a skusiła mnie wysoka ocena na IMDB 7,5. Film marniutki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones