PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209668}

Alvin i wiewiórki

Alvin and the Chipmunks
6,3 53 129
ocen
6,3 10 1 53129
4,1 9
ocen krytyków
Alvin i wiewiórki
powrót do forum filmu Alvin i wiewiórki

Czy tylko mnie irytują głosiki przesłodzonych wiewiórek, które z chęcią bym własnym młotkiem rozgniotła?
Dlaczego to ma taką wysoką średnią, się pytam?

ocenił(a) film na 1
WrongGirl

No właśnie. Co za chory umysł wymyślił film o śpiewających wiewiórkach?! Za niedługo to już zaczną wymyślać filmy o śpiewających kotach,które zrobiły karierę muzyczną...

nat_ka1

Pan Ross Bagdasarian, Sr. w roku 1958

http://en.wikipedia.org/wiki/Alvin_and_the_Chipmunks

WrongGirl

Racja. Ten film jest do kitu. Wiewióry mają strasznie denerwujące głosy ;/ Kiedyś to były normalne bajki, nie to co teraz.

mikis123

HA a to dobre kiedys to znaczy kiedy jak wychodziły pierwsze bajki disneya :D
Pierwsza bajka z Alvinem i wiewiórkami wyszła w 1961r w serialu wo gule nie było przemocy a oprócz piosenek każdy odcinek miał jakiś morał
Zresztą polski dubbing jest beznadziejny (Nie licząc Shreka i Ice age) śmieszniejsze teksty były w angielskiej wersji językowej i też inaczej glosy brzmiały
Dobrze, że Tim Hill nie miał całkowitej władzy nad reżyserią bo tak mielibyśmy Garfilda 3 a nie Alvina i wiewiórki...

WrongGirl

Ludzie to jest tylko bajka. Odejdzie od gier i komputerów i przejdźcie do rzeczywistości.

ocenił(a) film na 7
przemo8998

Eeee tam. Mi się podobało...
Kto podchodzi na serio do filmu pt. "Alvin i Wiewiórki" ma chyba jednak nierówno pod sufitem...W bajce one też miały taki głos przesłodzony...

PFMH

wybitnie wkur wiające głosiki małych potworków. Jak moja siostra to ogląda i słyszę z sąsiedniego pokoju to błagam Boga bym ogłuchł na czas projekcji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones