PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209668}

Alvin i wiewiórki

Alvin and the Chipmunks
6,3 53 107
ocen
6,3 10 1 53107
4,1 9
ocen krytyków
Alvin i wiewiórki
powrót do forum filmu Alvin i wiewiórki

Mówiąc szczerze zraziłam sie na początku do tego filmu po polskim trailerze jaki zobaczyłam w kinie. Miałam jednak okazję zobaczenia obrazu w oryginale i tu miłe rozczarowanie. Wiewiórki są boskie (prześliczna animacja ) Cudownie sie ruszają gibają i tańczą w rytm muzyki nie mówiąc już o śpiewie Może i fabuła jest dość prosta i naiwna (ale nie nuży jak chociażby robiony przez ten sam ''zespół '' Garfield)Zresztą myślę że każdemu kto oglądał w latach dziecięcych kreskówkę o tym samym tytule filmowa wersja Alvin'a powinna się spodobać.
Wiewiórki wręcz zauraczają widza I duzi i mali powinni się dobrze bawić
No i film ma przesłanie że kasa i kariera to nie wszystko że tak naprawdę liczy sie rodzina ( bardzo w ładny i prosty sposób przedstawione zresztą)
Naprawdę dobre kino familijne na weekendowy wypad z rodzinką

niestety nie widziałam filmu w dubbingu ale powiem szczerze zdubbingowane piosenki nie wypadają już tak dobrze jak te angielskie ^^


9 dałam (pewnie za dużo) za animacje wiewiór za to że mnie poruszyły i za cudowny śpiew. One są po prostu boskie ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones