PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209668}

Alvin i wiewiórki

Alvin and the Chipmunks
6,3 53 107
ocen
6,3 10 1 53107
4,1 9
ocen krytyków
Alvin i wiewiórki
powrót do forum filmu Alvin i wiewiórki

I dlaczego w angielskiej wersji też jest błąd? Przecież wystarczy przeczytać opis by się skapnąć, że Alvin to ten wiewiór w czerwonym, a nie ten koleś co je spotyka! Zresztą to na kreskówce jest oparte, która się nazywała właśnie "Alvin wiewiórka". No, ale powiniśmy być już przyzwyczajeni, że tłumacze nie wiedzą nawet, co tłumaczą (tj. fabuły filmu czy chociaż podstawowych postaci). Polska...

One_and_Damned

A wiesz tyle razy widziałem ale nawet nie zauważyłem he he to tak samo jak z wirującym sex jeśli wiesz o co mi chodzi :D

ocenił(a) film na 6
Lord_Alvin

Oryginalny tytuł brzmi "Alvin and the Chipmunks" czyli "Alvin i wiewiórki"
Nie widzę błędu, Alvin jest liderem zespołu dlatego jego imię jest w tytule :P

ocenił(a) film na 6
_LadyGirl_

Dokładnie tak. Jest liderem zespołu i dlatego jest wyróżniony...

ocenił(a) film na 7
el_monia

Ale zanim obejrzałam film myslałam, że ten Dave to Alvin bo z tytułu troszkę wynika, że to NIE wiewiórka. A Dave'a trzeba wyróżnić!

szanona

Tylko że ich zespół nazywa się "Alvin i wiewiórki " i stąd zapewne wziął się tytuł .

użytkownik usunięty
One_and_Damned

Nie, kreskówka też miała tytuł "Alvin i wiewiórki" - dobrze to pamiętam. Chodziło o wyróżnienie Alvina jako głównego bohatera, jak zauważyła _LadyGirl_, natomiast pozostałe wiewióry to bohaterowie poboczni, podobnie jak Dave. W każdym razie w serialu. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones