PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209668}

Alvin i wiewiórki

Alvin and the Chipmunks
6,3 53 107
ocen
6,3 10 1 53107
4,1 9
ocen krytyków
Alvin i wiewiórki
powrót do forum filmu Alvin i wiewiórki

Bombowy jest ten zwiastun i zapowiada on równiez świetny film:)) Dla kazdeg!!!

RiDeR882

Zależy kto podłoży Dubbing w wersji PL -.-

wookie_6

A może jednak dubbingu nie będzie :) Byłoby super.

Ultor

będzie z dubbingiem film.

ocenił(a) film na 9
Kinomaniak20

Tez jestem za tym zeby był bez dubbingu bo głos wiewiórek jest super a w wersji polskiej takiego 'super' nie bedzie...

ocenił(a) film na 10
RiDeR882

ale macie problemy sciagniecie sobie angielska wersje i bedzie normalny dziwk xD

fllip

Będzie kicha :)

Grievous

Nom, niestety. Polski zwiastun potwierdził to, że film będzie z dubbingiem :/

Ultor

Szkoda bo lubiłem tą kreskówkę ;) Tak samo jak lubiłem komiksy z Garfieldem (kreskówka też fajna) ale zjechali go filmem. Z Wiewiórami będzie tak samo ...

ocenił(a) film na 9
Grievous

Niekoniecznie jezeli by byly dwie wersje z dubbingiem i z napisami to byc moze nie

użytkownik usunięty
RiDeR882

polska zajawka jest niezla... i sama ekipa dubb tez dobrze dobrana - zblizone do oryginalu dla mnie na 99%... :))

Nie ma co narzekać, zwiastun pokazyje jasno, że polski dubbing będzie na konkretnym poziomie, a jak komus nie pasi to niech sobie skołuje wersje angielską.

LeeHarveyOswald1986

oglądałam oryginalną wersje i słuchałam piosenek po Polsku, są bardzo podobne, w sumie to różnią się tylko językiem...:)
Film jest super, polecam!!

ocenił(a) film na 9
pannaaleksandra

Aha....A powiedz mi jakim cudem ogladalas film i go polecasz skoro....w USA bedzie za 8 dni a u nas 11.01.2008....Wiec??

RiDeR882

Bo może pracuje nad tym filmem...? Proponuje włączyć myślenie

ocenił(a) film na 9
pannaaleksandra

Taaa...A ja pracuje przy Shreku 4... I wiesz ja mysle....ale nie wciskaj kitu ze pracujesz akurat nad tym filmem bo nikt ci nie uwierzy....

RiDeR882

zazdrosny, że pan nikt? oh bardzo mi przykro, trzeba było zostać aktorem, reżyserem dźwięku tudzież inny zawód z tym związany. Myślisz, że tacy ludzie nie piszą na forach? myślisz się skarbie. Ja np. przeglądam co piszą apropo filmów, które robiłam, żeby wiedzieć co zmienić i poprawic w swojej pracy

ocenił(a) film na 9
pannaaleksandra

Zazdrosny:D:D: hahaha wiekszej bzdury nie słyszalem w zyciu... Udowodnij ze robilas/les przy tym filmie albo przy innych a nie pierdziel. I co moze przy Spider-Manie 3 tez sie pracowalo?? To bym sie nie zdziwil czemu takie romansidło i kich z tego wyszła...://

RiDeR882

scenariusz(o ile wiesz co to takiego) pisze nie ja, ale scenarzysta a ja się tym nie zajmuje...! jak mam Ci to uowodnic? nie opowiem Ci filmu, bo nie mam do tego prawa... z resztą, nie chcesz mi wierzy, to Twój problem. Nie wiem tylko dlaczego mi nie wierzysz, w końcu ktoś nad tym pracowac musi..

RiDeR882

może poprostu robiła przu dubbingu, czy cuś.

LeeHarveyOswald1986

Brawa dla tego pana nade mną...
Dziwie się, że mi nie wierzysz...

ocenił(a) film na 9
pannaaleksandra

Nie wierze chociazby dlatego ze kazdy tak moze napisac takie cos. NP: ktos ostatnio napisal ze byl na planie TDK...a guzik to byla prawda...bo zdjecia jakie ukazał byly na necie 2 miechy wczesniej

RiDeR882

Nie wiem czemu wchodzę z Tobą w tą bezsensowną dyskusje, nie chcesz nie wierz, Twoja sprawa. W każdym razie film polecam. Piosenki w Polskiej wersji również według mnie będą genialne, ale pewnie będziesz polemizował... Głosy wiewiór są bardzo zbliżone do tych z oryginalnej wersji, o czym się przekonasz oglądając wersje z dubbingiem...

ocenił(a) film na 9
pannaaleksandra

Alez ja wiem ze to jest z dubbingie i ze jest podobny dubbin widzialem trailera...ale chodzi o to ze jednak nie do konca to niektórym fanom sie spodoba....Bo ktos powie "dobrze dobrane głosy" inny powie "ale szmira, lepsze by bylo z napisami". A ja sie zastnawiam dlaczego (jezeli wogole tam pracowales/as przy tym filmie) nie ma filmu i z napisami i z dubbingiem jak Simpsonów?? i powiedz mi jeszcze jak sie nazywasz to moze podczas napisów koncowych wymienione bedzie twoje nazwisko... choc ja i tak nie wierze... i ciezko ci bedzie mnie przekonac.

ocenił(a) film na 10
RiDeR882

Też tak mysle , juz przy samych zwiastunach uśmiałam sie jak nigdy

ocenił(a) film na 9
magia91_2

Wiesz to czy to bedzie dobry film sie okaze... Garfield jako mi nie spasowal po jedynce to wogole stracilem wiare w filmy aka life i 3d... Ale wiwiórki to jedna z moich ulubinych bajek z dziecinstwa wiec sie okaze...

RiDeR882

Widzialam film w wersji niemieckiej, lepszy od Shreka nie byl :) nie jest najlepszy ale troche mozna sie posmiac :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones