PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488821}

Alvin i wiewiórki 2

Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel
6,2 29 404
oceny
6,2 10 1 29404
3,0 2
oceny krytyków
Alvin i wiewiórki 2
powrót do forum filmu Alvin i wiewiórki 2

Film rewelacyjny już dawno tak się nie uśmiałem na filmie dedykowanym dzieciom, one też miały frajdę a teraz tylko słucham alvin to theodor tamto.
Fakt faktem szkoła trochę wyidealizowana ale wiele przezabawnych gagów piosenek i tekstów pozwalają zapomnieć o tym.

Najdziwniejsze było to, że dzieci zaczęły twierdzić ze piosenki śpiewane w filmie są tak naprawdę wiewiórek a nie realnych artystów.
jak dla mnie 9/10

Nie ma to jak rodzina :)

GORĄCO POLECAM

Lord_Alvin

ja wlasnie dzis ide z dwojka potomstwa :) w przeciwnym wypadku beda ryczec do rana..

ocenił(a) film na 10
mala_andzia_mala

rewelacja jeszcze lepsza część od jedynki:) Zarowno śmieszna dla dzieci jak i dorosłych ;p Pozdrawiam

mala_andzia_mala

Theodor jest słoooodki:):)
http://wisnia1985.posadzdrzewo.pl

Lord_Alvin

zgadzam się z przedmówcą:) film czad:) moja pięciolatka zachwycona a ja zadowolona z dobrze spędzonego
czasu w kinie:) film i dla dzieci dla dorosłych. Jestem mile zaskoczona tym bardziej, że zazwyczaj kontynuacje
nie są najlepsze - tu okazuje się że druga część dorównuje pierwszej. Polecam!!!

Lord_Alvin

Hmmmmm byłem na tym filmie pod pewnym przymusem, mam małego siostrzeńca, który zażyczył sobie tą bajkę jak dla mnie to kolejna bajka dla małolatów ale co ja tam wiem.

dymek_1982

No wiesz jak byś wiedział, że wiewiórki mają ponad 50 lat to nie powiedziałbyś, że tylko dla małolatów...

ocenił(a) film na 8
Lord_Alvin

Nie jestem fanem filmów z częstym śpiewaniem ale to jest wyjątkowo dobry film (jak na takie śpiewające ;)) Mimo wszystko mógłby być trochę dłuższy i oczywiście trochę więcejakcji ;).
8/10

Lord_Alvin

Bardzo fajna bajeczka dla każdego heh pomimo tego iż jestem już dużą dziewczynką polubiłam ten film już od pierwszej części hehe trzy małe gadające wiewiórki :)

ocenił(a) film na 8
Lord_Alvin

no tak spoko spoko, dorosła jestem poszlam ze znajomymi a tu same dzieciaczki z rodzicami:PP no ale co tam, śmieszny był.. fajne hasełka były:)) "to trzeba korzystac z tego co na natura dała"

ocenił(a) film na 6
Lord_Alvin

Hmm film jak dla mnie 6/10 . Nie był ani przesadnie zabawny , ani mądry. Taki jakiś bezpłciowy. Jedyne co mnie naprawde rozbawiło to nawiązanie do Hannibal Lectera ;]

lukasz1897

W którym momencie...
ja nigdzie tego nie zauważyłem
lepiej zdradź ten sekret ;)

ocenił(a) film na 10
Lord_Alvin

film bardzo mi się podobał .. mam 15 lat, oglądałam zarówno 1 część jak i drugą, uważam że wiewióry są przezabawne :) a Teodorek jest poprostu słodki :) :*

neg0cjat0rka

Użytkownicy ! .Właśnie sobie tak patrze na recenzje tego filmu-bajki i przypadkowo wszedłem w ten wątek i Do powiedzenia mam tyle :
Ludzie jesteście na tyle żałośni że jeden nie jest warty drugiego a ty chowder... to chyba potrzebujesz się wyładować co? Tylko wszyscy zaśmiecacie forum ,gdzie powinno się chociaż z resztką kultury oceniać filmy ale nie teksty typu :
Alvin i pizdy co to kurwa za gówno itd.a potem rozwija się tak zwany debilizm . A zresztą nieważne Bywajcie ludzie ,,I najlepiej już nie odpowiadajcie na moją i żadną wypowiedz w tym temacie .;]

ocenił(a) film na 8
Gbox

a ja się Ciebie Gbox nie posłucham i się wypowiem właśnie tutaj:P

Osobiście wolę pierwszą część - jest fajniejsza i nie ma takiego przepychu zwierzątek futerkowych;) w tej części bardzo szkoda mi było Teodorka i może dlatego mi nie podeszła:) U mnie wiewiórki doczekały się nawet swojego filmiku na youtube:)
http://www.youtube.com/watch?v=aKzYVi0KeRw
Jak Wam się podoba?

grzesio_c

grzesio_c ja żeby nie zaśmiecać tylko napisze że właśnie o to mi chodziło żeby krytykować filmy albo je popierać ale tak jak ty ,a nie teksty typu..... wiesz o co mi chodzi bo nie chcę się powtarzać .Pozdrawiam

grzesio_c

Nie musiałeś przerabiać tej piosenki ona jest już w jednym z albumów w lepszej jakości ;)
oceniłbym twoje video ale konto mi skasowali dranie :/
o tym albumie mowa
http://rapidshare.com/files/318048379/Alvin_and_the_Chipmunks_PC_Game_Songs_mp3. rar

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones