PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686358}

Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa

Alvin and the Chipmunks: The Road Chip
6,5 9 866
ocen
6,5 10 1 9866
Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa
powrót do forum filmu Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa

Witam po obejrzeniu już 4 części przygód wiewiórek jestem ciekawy kiedy dostaniemy informacje o 5 części, która mam nadzieje że powstanie, nawet jak znów będzie trzeba czekać ok 4 lat (miejmy nadzieje że nie i powstanie tak ja 1 i 2 część z 2 letnią przerwą), a co wy sądzicie czy będzie następna część ?

ocenił(a) film na 8

Powinna być bo kończyć serię krzykiem "ALVINNNNN" i adopcją wiewiórek nie wypada

Zakładam że jeśli będzie 5 to około 2019-2021


Chciałbym zobaczyć więcej występów razem albo tez samych wiewiórki bo są zajebiste

Mam nadzieje że 5 część będzie szybko !!!!

Wracam tutaj z 2021 roku niestety nie ma żadnych informacji na temat 5 części ;((( jest mi przykro ale prawdopodobnie nie powstanie

Oliwia_Oliwia_5

Bedzie bo celowo Dave adoptowal samtch chlopakow bo pewnie w nastepnej czesci bedzie ze oni beda w zwiazkach , przynjamniej tak dziala moja wyobraznia xD

Oliwia_Oliwia_5

Jest już rok 2024 a dalej nic :(

Mikolaj_Pysiak

doslownie 0 info, moja wyobraznia jednak zle zadzialala 3 lata temu hahah. W kazdym razie jest niedosyt bo za dzieciaka po 5 filmie z tej serii jest straszny niedosyt bo jedynie sie zakonczylo krzykiem alvin i adopcja chlopakow, ciekawa jestem czy w ogole mysleli aby zrobic kolejna czesc, a wy jak myslicie? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones